4-osý typ CNC revolverový vysekávací stroj na vysekávanie

4-osý typ CNC revolverový vysekávací stroj na vysekávanie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte
AMD-357 série CNC Turret Vysekávacie stroje je vysoko-efektívne, vysokorýchlostné a vysoko presné stroje.v závislosti na počte bit turrent režimu, môže byť rozdelený do 24 staníc a 32 staníc. Podrobnosti sú nasledovné.

24 Stanica

číslo

B

C

D

IT

množstvo

18

8

2

2

2

Rozsah strihania

3 ~ 12,7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8

32 Stanica

číslo

B

C

D

IT

množstvo

18

8

2

2

2

Rozsah strihania

3 ~ 12,7

≤31.7

≤50.8

≤88.9

≤50.8


Funkcia produktov:

● Prijíma 3-osový špeciálny CNC systém Siemens a porovnáva digitálny servopohon so striedavým napätím, aby bol rýchly a spoľahlivý.

● Trup je typ C, oceľové zváranie, celok prechádza temperovaním spracovania na vlastné dobré tuhé a ťažko deformovateľné

● Vybavený vysoko presným prenosovým systémom, Rýchlosť rýchlejšie, jazda je nastaviteľná.

● S druhou polohovacou funkciou možno dosiahnuť bez spracovania mŕtveho pásma.

● Transmisný systém používa medzinárodnú značku s vysokou presnosťou, veľká vodiaca guľôčková skrutka, lineárna vodiaca lišta je vysoká presnosť a dobrý výkon

● Hlavné pneumatické komponenty, elektrické komponenty a prevodové komponenty prijímajú medzinárodne známy značkový výrobok, ktorý robia punč perfektne.

● Použite štandardy AMADA odlievajúce integrovanú hrubú guľovitú formu disku a štandardné hrubé revolverové univerzálne univerzálne formy.

● Vybavený koncentrovaným mazacím zariadením, znížte každé trenie pri pohybe, zlepšite životnosť


Ak hľadáte nový 4-osý typ cnc revolver dierovací stroj pre dierovanie na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca, a zámorské 4 osi typ cnc revolverový dierovací stroj pre dierovanie od profesionálneho výrobcu, továrne, neváhajte nás kontaktovať, sme vždy na vaše potreby CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoko presné, nové a kvalitné, a PUHUA 4 osi typ cnc revolverový dierovací stroj pre dierovanie. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie