Qingdao Puhua ťažké priemyselné Group bola založená v roku 2006 celkový počet registrovaných kapitálu viac ako 8,500,000 dolár, Celková plocha takmer 500.000 metrov štvorcových. Skupina vlastní štyri dcérske spoločnosti: Qingdao Puhua ťažké priemyselné Machinery Co, Ltd; Qingdao AMADA číslicovo riadené Technology Co., Ltd.; Qingdao Puhua Dongjiu Heavy Industrial Machinery Co, Ltd, a Qingdao Jichuan Automatizácia Technology Co., Ltd.

Qingdao Puhua a Puhua Dongjiu spoločnosť sa zameriava na design, výskum, rozvíjať, výroba a predať pieskovanie búdky, piesok, spracovateľských zariadení, maľovanie linky, ochrany životného prostredia zariadení všetkých druhov zastrelených trhacie stroje, zahŕňa typ háčika, pásovom podvozku typu bezpečnostného pásu, valec typ, trolejového vedenia typ, typ povrchu ciest atď. Všetky produkty prijať auto CAD, najlepšie náklady výkonu zásobovaní výrobkami určenými na casting, metalurgia automobilov, lodí, stavebných, banských strojov a inžinierstvo strojov. Tiež môžete založiť na požiadavky užívateľov navrhovať a vyrábať rôzne neštandardné špeciálne odliatok strojov, poskytnúť projektovanie - výroba - ladenie - školenia - služby pre integráciu projekty na kľúč.

Qingdao Amada a Jichuan spoločnosť je odhodlaná zaoberajúce sa výskum, vývoj, výroba a predaj Servo riadený CNC vysekávacie stroje, hydraulické CNC revolverové dierovacie stroje, špeciálne hrubé dosky CNC stroj na dierovanie, CNC dierovacie stroje podávač, CNC strihanie stroje, CNC stroje na ohýbanie a iného vybavenia na spracovanie. Stroje sú široko používané v zelenej energie, elektrárne, automobilový priemysel, strojárstvo strojov, stavebných strojov a iných oblastiach. Mať stanovené dobrej povesti na svete s konkurenčné ceny a špičkové technológie.

Sme odhodlaní udržať vedúce postavenie v priemysle a prešiel ISO90001, CE a BV certifikácie.

Máme vlastné zázemie pre prácu na vašich projektoch ODM-OEM, naši skúsení technici navrhnúť stroje základne na rôzne požiadavky. Uvádzame aspoň desať nových výrobkov mesačne splniť najnovšie trendy na trhu a sme môžete ľahko vykonať hromadné objednávky s ročnú výrobnú kapacitu viac ako päťsto sád strojov. Na zabezpečenie kvality, máme profesionálnu kvalitu inšpektori vykonávať prísne kontroly v každej fáze, ktoré zahŕňajú prichádzajúce inšpekcie, v procese kontroly a výstupnej. Sme zaviedli aj pokročilé testovacie zariadenia, aby sa naše produkty dosiahnutie medzinárodných noriem. Vzhľadom na bohaté skúsenosti a vynikajúce služby, sme boli uznané ako spoľahlivý dodávateľ z mnohých medzinárodných odberateľov. Naše produkty vykonávať vysoký predaj v domácom i zahraničnom trhu, máme budovať spoluprácu s SANY, Zoomlion, Čína lodiarskeho priemyslu a iných companys v Číne a naše výrobky vyvezené do Európy, Južnej a Severnej Ameriky, Blízkeho východu, juhovýchodnej Ázie a iné oblasti a založil agentov v USA, Rusko, Saudská Arábia, Irán, Ukrajine, Vietname a ďalších krajinách. Naše produkty a služby získali miestne a medzinárodné zákazníkov dobrú povesť a dôveryhodnosť. Využite náš silný dizajn, rozvíjať schopnosti a vynikajúce služby, kontaktujte nás ešte dnes! Vytvárame sa úprimne a s vami podeliť o úspechu.