AMADA-357 CNC TURRET PUNCH TLAČ

AMADA-357 CNC TURRET PUNCH TLAČ
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

AMADA-357 CNC TURRET PUNCH TLAČ

2. Funkcia počítača

1. Pokročilý a spoľahlivý Hydraulický pohonný systém môže vybrať zdvih automaticky zodpovedajúci rôznej hrúbke plechu a je vhodný na realizáciu špeciálneho procesu žalúzie, zasklenia a pod. Vyrážač je vybavený automatickým hydraulickým zariadením na ochranu pred preťažením a zaručuje konzistentnú prítlačnú silu kvalitné výrobky.


2. Dierovač je z riadiaceho systému FANUC 0iP.


3. Rotačné pracovné stanice majú konštrukciu šnekových kolies s max. priemer dierovania 88,9 mm.  


4. Dvojitá veža má dlhú štruktúru vložky, ktorá zabezpečuje koaxiálnosť razníka a matrice, čo dáva nástroj a vežičke dlhú životnosť. T30 hydraulický dierovací lis cnc Fanuc systém revolverový razník stroj


5. Importované pneumatické a hydraulické komponenty zaručujú spoľahlivosť stroja.

Dovážané guľové skrutky s dlhou dráhou a lineárne vedenia zabezpečujú precíznosť prenosu.

Pracovný stôl s tvrdým kefou a oceľovou guľou znižuje hluk a nárazy stroja a chráni povrch obrobku.

img_20171130_102727_副本.jpg

Ak hľadáte nové Amada-357 cnc revolverový lis pre predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca a zahraničný amada-357 cnc revolver razník lisu od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, prosím bez kontaktu s nami, sme vždy na vaše potreby CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoko presné, nové a kvalitné a PUHUA amada-357 cnc revolverový lis. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie