Schválené CE, brúsne automatické pieskovanie izba

Schválené CE, brúsne automatické pieskovanie izba
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Schválené CE, brúsne automatické pieskovanie izba

Vlastnosti a parametre

Automatické recyklácia pieskovanie izba je konštruovaný podľa produktu spracovania procesu a vlastnosť výrobku, sa používa hlavne pre veľké výkovky a odliatky zvárané oceľové konštrukcie, stroje, priemyselné kotly, chemické inžinierstvo strojov, lodí, atď, odstrániť povrchový oxid kožu, hrdzu, a posilniť povrchu, zlepšiť priľnavosť náteru, atď.

2e9ab340ed90bcaabe86945cbdabd67eI`PWANZJ}Q%~94()XHG~]TP

OvašeSlužby

"Integrity, inovácie, integrácie"ako filozofia podnikania,"Informatizácie, globalizácia"ako smer vývoja spoločnosti trvá"Technologické inovácie, úprimné služby", sústrediť sa na dodávanie najlepšie služby a väčšina nákladov výkon výrobku.

 

PACKing a doručenie

VLMNE5WUF6J]XV8WEJPNAN4

Ak ste hľadajú nové ce schválené abrazívne automatické pieskovanie priestor pre predaj, továreň cenu, značku made in China, horúce predaj, priamy predajca, a zámorských ce schválené abrazívne automatické pieskovanie miestnosti od profesionálny výrobca, dodávateľ a továreň , neváhajte a kontaktujte nás, sme vždy na vašich potrieb CE, prispôsobené, profesionálne, konkurenčné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA ce schválené abrazívne automatické pieskovanie miestnosti. A Vitajte na veľkoobchodných produktov s dobrou kvalitou a profesionálny dizajn od nás.
Vyšetrovanie