Cnc dierovacie strojové linky

Cnc dierovacie strojové linky
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Cnc otvor dierovacie stroj linky

未标题-1.jpg

Cnc hole puching Prehľad výrobných liniek

Model vybavenia: AMD-DLC10000 atď. Tento typ dierovanej cínovej výrobnej linky je špeciálnym vybavením pre dierovanie pozdĺžnych nosníkov.

Smer logistiky: smerom k výrobnej linke, zľava doprava alebo sprava doľava.

1.1 Proces:

Programovanie obrábacích programov (programovanie počítačového automatického programovania) - systém riadenia vstupného programu obrábania - obrobok automatické polohovanie v strede - svorka X1 - pomocná svorka 1 svorka - poloha konca obrobku - dierovanie filtra - upínacia svorka X2 - pomocná svorka 2 - prázdna poloha - uvoľnenie voľnej dosky späť - odpadový výstup.

1.2 Štruktúra hostiteľa:

Uzavretý hlavný motor je hydraulicky poháňaný, zváranie s vysokou tuhosťou a silný odolný tlak. Forma 14 staníc je usporiadaná v in-line usporiadaní, ktoré je užitočné pri výmene a kontrole formy.

1.3 Spôsob kontroly:

Dosiahnite manuálnu a automatickú konverziu, konverziu medzi jednotlivými, priebežnými a riadkovými spracovaniami. Pri jednom obrábaní sa presunie iba jedna poloha obrábania alebo sa vykoná iba jeden razník a ďalší pohyb sa vykoná pri opätovnom štarte; počas kontinuálneho obrábania sa spracováva len jeden list a každá os sa po obrábaní vráti do počiatočnej polohy; v režime spracovania výrobnej linky Viaceré listy je možné spracovávať nepretržite a každá os sa nepretržite pohybuje.


Vyššie uvedené CNC dierovacie zariadenia sa používajú pre návesy, autobusy, traktory, nákladné automobily, špeciálne vozidlá, sklápače, poľnohospodárske vozidlá, vrakovody, autokary, odpadkové vozne, nákladné automobily, špeciálne vozidlá, cisterny, zavlažovanie Vysekávanie a spracovanie rámov a pozdĺžnych nosníky pre vozidlá, cisterny, nízkoprofilové vozidlá, hromadné špeciálne vozidlá, terénne vozidlá atď.

Ak hľadáte nové cnc dieru dierovanie stroj linka na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca a zámorí cnc otvor dierovanie linka stroj od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, neváhajte nás kontaktovať , sme vždy na vaše potreby z CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA cnc otvor dierovanie stroj linky. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie