Dodávateľ továrne Hydraulické brzdové lisy

Dodávateľ továrne Hydraulické brzdové lisy
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Popis produktu

Široko používaný v lodiarstve, kotle, letectve, mostoch, verejných službách, chemikáliách, kovových konštrukciách a strojárstve.

Hlavné rysy

1.Oceľová zváraná konštrukcia, vibrácie na odstránenie stresu s vysokou pevnosťou a dobrou tuhosťou.

2.Hydraulický horný pohon, stabilita a spoľahlivosť. Mechanická zarážka, oceľová torzná tyč na udržanie synchronizácie, vysoká presnosť.

3.Motorizované nastavovacie zariadenie zadného rozchodu a zdvih rámu, jemné nastavenie ručným kolesom, číselné zobrazenie.

4. Oddeľovací kompenzačný prístroj inštalovaný na hornej matrici. Ručný korunovaný držiak spodnej formy je použitý pre stroj nad 250 metrov dĺžky 4000 mm.

5. Ochrana proti obmedzeniu. Úplné stráženie stroja s bezpečnostnou priehradkou.

Certifikácia

časti

Naša služba

Záručná doba: jeden rok

Počas záručnej lehoty, ak máte nejaké časti poškodené z dôvodu problémov s kvalitou, vám budeme bezplatne poskytovať expresné informácie.

Ak máte nejaké otázky, môžete sa s nami skontaktovať, poskytneme vám čo najlepší servis ako obvykle.

1. Poskytovaná služba technických súborov.

2.Všetky otázky budú zodpovedané do 24 hodín

3.We poskytovať OEM

Balenie a doručenie

Súvisiace produkty


Ak hľadáte nového dodávateľa továrne hydraulické brzdové lisy na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca, a zámorské továrne dodávateľa hydraulické brzdové lisy stroj od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, neváhajte a kontaktujte nás, sme vždy na vaše potreby CE, na mieru, profesionálne, konkurencieschopné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA továreň dodávateľa hydraulické brzdové lisy. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie