Aká je hydraulická funkcia hydraulického lisu?

Aká je hydraulická funkcia hydraulického lisu?


Hydraulický lis je prvý plne automatický a inteligentný servo elektro-hydraulický kompozitný lis v priemysle lisovacích zariadení. V porovnaní s tradičnými lisovacími lismi a vstrekovacími lismi má mechanickú štruktúru, riadiaci systém a funkciu. Veľký prielom. Hydraulické lisovacie lisy využívajú samo-vyvinutú metódu dvojitého mŕtveho cyklu servo systému, ktorý má vysoký stupeň ľudskosti, plnú automatizáciu, inteligenciu a výkonné funkcie.

Hlavnými výhodami hydraulických lisov sú:

1. Rýchle osadenie: Tradičný typ hydraulického lisu sa vyznačuje vysokým tlakom a pomalou rýchlosťou, takže pracovná účinnosť nie je vysoká. Servo elektrohydraulický lis tohto projektu bol dodaný s nezávislým inovatívnym dizajnom serva. Rýchlosť odozvy je rýchla a tlak sa môže rýchlo zvýšiť. Rýchlosť lisovania môže dosiahnuť viac ako 400 mm / sc a lisovací efekt je lepší ako pri bežnom mechanickom lisovacom lisu. Aplikujte na potlačovanie hardvérových výrobkov alebo nekovových výrobkov, ako je typická výroba extrudovaných výrobkov z hliníka, puzdrá, sledovacie pásky, okuliare a časti okuliarov, fotorámčeky, príbory, značky, zámky, automobilové diely a časti hardvéru.

2. Funkcia rozťahovania: robiť veľa kovových deformácií do procesu sa nazýva strečing, rozťahovanie produktov používaných v živote je veľmi široké, produkty preťahovania sú všeobecne vyplnené hydraulickým lisom, zatiaľ čo tradičné mechanické dierovacie stroje nemajú túto funkciu; Táto projektová technológia servoelektrický Hydraulický lis môže vykonávať dokonalé strečovanie na rôznych materiáloch na výrobu výrobkov, ako sú riad, kuchynské náradie, elektrické spotrebiče, kovové škrupiny, podlahové krytiny a osvetľovacie diely atď. a pridanie najnovšej technológie dotykovej obrazovky môže priamo Použitie nemechanických kontaktných technológií na nastavenie parametrov, jednoduché použitie, vysoký stupeň ľudskosti.

Hydraulická technológia je jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich technológií v mechanických zariadeniach. Posuvník lisu je poháňaný hydraulickým valcom a používa sa na dierovanie a strihanie hydraulických obrobkov. Umožňuje realizovať pracovný cyklus rýchleho poklesu šmýkadla, dierovania a strihania, rýchleho stúpania a zastavenia. V posledných rokoch lisovanie hydraulických lisov zvyšuje rýchlosť počtu zdvihov, aktívnu techniku proti predpätiu, ktorá zlepšuje presnosť práce, zlepšuje pracovné vlastnosti a redukuje technológiu šokového šoku, šetrí energiu hybridnú prenosovú technológiu na zníženie výkonu , a technológiou synchronizácie s viacerými tlakovými bodmi. Pokrok sa dosiahol pri umiestňovaní posuvných prvkov a pri prevode CNC riadiacej technológie. Nevýhody hydraulických lisov a mechanických lisov v minulosti takmer zmizli. Tradičné zariadenie na spracovanie razidiel sa čoraz viac nedokáže prispôsobiť rozsiahlym veľkým objemom automatizovaných výrobných potrieb moderného automobilového priemyslu z hľadiska technického výkonu, zabezpečenia kvality a spoľahlivosti procesu a hospodárnej prevádzky.