Guillotine CNC strihanie výrobnej linky

Guillotine CNC strihanie výrobnej linky
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Nový dizajn cnc strihanie výrobnej linky

Celá výrobná linka: CNC razník, strihací stroj, ohýbačka. Zariadenie výrobnej linky môže ohýbať a ohýbať oceľový plech, plech z nehrdzavejúcej ocele, hliníkový plech a železnú dosku a vyrezať.


* Stroj prijíma plnú štruktúru zvárania ocele, eliminuje vibrácie, má veľmi dobrú tuhosť a stabilitu. (strihací stroj na gilotín)

* Prijíma pokročilé hydraulické integrované potrubie, kompaktnú konštrukciu, redukuje pripojenie potrubia, zlepšuje spoľahlivosť systému a ľahkú údržbu. (strihací stroj na gilotín)

* Stroj na valcovanie valcov v rade v strihu, uhol strihu sa nebude pohybovať. (strihací stroj na gilotín)

* Vracajte hladko a rýchlo akumulátor. (strihací stroj na gilotín)

* Nastavenie ručného kolesa s nožovou medzerou, presné, rýchle a pohodlné, nastaviteľný uhol strihu, zníženie skreslenia plechu.

* Elektrické stláčanie, monitor, pohodlné a presné umiestnenie. (strihací stroj na gilotín)

* Torre-valcovanie bsll, znížiť materiál list, a môže znížiť trenie škrabance. (strihací stroj na gilotín)

* Európske a americké bežné hydraulické nožnice. (strihací stroj na gilotín)

* Oceľová zváraná konštrukcia, tepelné spracovanie na odstránenie vnútorného napätia s dobrou tuhosťou a stabilitou. (strihací stroj na gilotín)

阿玛达剪板 - 副本.JPG


Ak hľadáte nové Guillotine CNC strihanie výrobné linky na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca, a zámorí CNC strihanie výrobné linky od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, neváhajte nás kontaktovať , sme vždy na vaše potreby CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA Guillotine CNC strihanie výrobné linky. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie