2017 Dobrý štart: Zákazníci zákazníkov v Kanade 4 súpravy CNC vysekávacieho stroja

8. februára spoločnosť Qingdao Amada podpísala s kanadským zákazníkom dva servo CNC revolverové dierovacie stroje, dve hydraulické CNC revolverové dierovacie stroje dohodu, dosiahnuť 2017 dobrý štart:

Podpísanie zákazky vďaka neustálej investícii do výskumu a vývoja spoločnosti Qingdao Amada, ako aj veľké množstvo prípravných prác na rôznych oddeleniach prináša spoločnosť Qingdao Amada kombináciu úderov a servomotorov s cieľom dosiahnuť vyššiu rýchlosť, vysokú presnosť, nízky hluk, nízku spotrebu energie výhody spotreby, vítané zákazníkmi!
V procese sledovania objednávky bolo obchodné oddelenie vždy v úzkom kontakte so zákazníkmi, požiadavky zákazníkov včas oznámili ministerstvu technológie, po opakovanej komunikácii získal náš program spoločnosti zákazníkovi uznanie. Zákazníci, ktorí prišli do našej spoločnosti dnes, aby vykonali návštevy v teréne a sprevádzané vedením spoločnosti, celý proces sledovania zariadenia na skúšanie zariadení, výkonnosť spoločnosti vo všetkých aspektoch CNC punchu presahuje očakávania zákazníkov, zákazníci podpísali štyri zmluvné zariadenia!

IMG_2710.jpg

Uvádza sa, že th je zákazník v miestnej mať väčší vplyv, a pobočky v Spojených štátoch, po CNC punch ing stroja nainštalovaný a používať, pobočka bude aj naďalej kupovať ďalšie špecifikácie stroja , podpísanie zmluvy o budúcnosť na vykonanie ďalšej spolupráce položila základ!