Výhody mechanického CNC vretena

Mechanický CNC revolverový razník je cez programovanie počítačového softvéru ovládanie otočného kolieska na niekoľkých formách pre množstvo otvorov na doske, aby sa dosiahlo dávkové lisovanie CNC automatizačných zariadení. Hlavnou aplikáciou priemyslu, vrátane strojov, elektrických spotrebičov, hardvéru atď., Najmä plechu, je najpoužívanejší mechanický CNC revolverový razník.

Vzhľad mechanického revolverového razníka sa dosahuje v automatizovanej výrobe s jednoduchým vežičkovým razníkom, čo je jednoduché, časovo úsporné a efektívne. Ale technický personál v prevádzke CNC revolverového lisu musí venovať pozornosť problému: pred použitím. Starostlivo prečítajte si pokyny k výrobku, rôzne výrobky majú rôzne spôsoby použitia, musíme dôkladne pochopiť, aby sa zabezpečilo, že umiestnenie rôznych častí extrémnej role, aby sa problém pripravil v čase, aby problém nájsť a vyriešiť.

Mechanické CNC revolverové razidlo je spracovanie plechových výrobkov potrebných strojov, stroj je rozdelený na lôžko, razník, prenosové diely, kŕmna plošina, upínacie diely, systémy a tak ďalej. Čo sa týka telesa odlievacieho telesa a zváracieho telesa; systém, potom existujú IPC, PIC body.

Mechanický CNC revolverový razník môže byť použitý na zabezpečenie účinnosti modernizácie, vhodnejšie pre veľké spracovanie plechov, samozrejme sa nemôže vyhnúť nedostatky nie je vhodný pre veľké tonáž spracovanie. Existuje mnoho typov mechanických CNC revolverových lisov, podľa spracovania obrobku a požiadaviek výberu, ktorý má mechanický CNC revolverový lis, cenovo dostupný, je to preto, že ide o mechanický CNC revolverový razník, aby sa zabezpečilo horné a nižšia sústrednosť, Zlepšiť presnosť spracovania, aby sa zabezpečilo, že produkt prechodovej rýchlosti.

Nakoniec, dôraz na použitie mechanických CNC revolverových lisov by mal venovať pozornosť údržbe CNC razníka, pravidelnej výmene oleja, skontrolovať okruh a hnací systém je normálny, v prísnom súlade so správnym použitím objednávky CNC stroja vežička punč, nie svojvoľne narušiť operáciu objednávky, aby sa zabránilo problémom. Posledný okamih zostať ostražitý a strojové zariadenia, ktoré majú byť v bezpečí, venujte pozornosť svojej vlastnej bezpečnosti.