Automatické recyklácie recyklácie environmentálne pieskovanie stroj1382237907515774281.jpg

1. Princíp / automatická recyklácia recyklácie environmentálneho pieskovacieho stroja


Zariadenie používa stlačený vzduch na to, aby vykonal silu, brúsny prúd na povrch obrobku vysokou rýchlosťou, nárazom odstraňovania hrdze brúsneho povrchu na povrchu obrobku tak, aby sa povrch dostal do určitej miery čistoty a drsnosti, vákuové čerpadlo alebo vícestupňové regeneračné zariadenie na regeneráciu podtlakového generátora Piesok a prach v systéme pieskovania a separácie prachu budú naďalej oddeľovať používanie brúsneho oddeľovania, prachu a hrdze do prachového bubna.


2. Použitie / automatická recyklácia recyklácie environmentálneho pieskovania


Môže byť široko používaný v lodiach, mostoch, vodohospodárskych projektoch, baníctve, ropnom, chemickom, metalurgickom, papierenskom, prístavnom, leteckom a automobilovom priemysle a iných oblastiach. Spracovanie modernej technológie, environmentálne pieskovanie komplexné vysoká účinnosť. Obidva úplne zvládnuť rôzne lokomotívy a ďalšie malé a stredne veľké príslušenstvo povrchová hrdza, otravy starého filmu, oxidu a ďalších látok, ale tiež získať povrchové požiadavky drsnosti. Aby mal lak najlepšiu základňu pre následné spracovanie. Environmentálny pieskovací model má celkový vnútorný uhol, vonkajší uhol, rovinu, radiánovú kefu a iné formy, prispôsobiť sa rôznym štrukturálnym formám obrobku.


201233016343.jpg


3. Zloženie / automatické recyklácie recyklácie environmentálneho pieskovacieho stroja


Štruktúra osnov

1) odlučovač pieskového prachu: pomocou svorky sa dá rýchlo naložiť s pieskovým zásobníkom.

2) Manometer tlaku vzduchu: indikuje tlak vzduchu ventilátora vzduchu.

3) redukčný ventil: nastavte veľkosť pracovného tlaku

4) Kombinovaný ventil: regulačný ventil plynu: je hlavným komponentom riadiaceho jadra pieskovacieho stroja, kvalita systému priamo ovplyvňuje, či pieskovací stroj môže byť spoľahlivým spôsobom pieskovania. Kombinácia charakteristík kombinovaného ventilu je: pieskovanie stroj pieskovanie prevádzka je obzvlášť stabilný a spoľahlivý, pretože pri kontrole pískovania operácie, piesok a prach nevstúpi do ovládacieho zariadenia vnútri riadiacich komponentov nebudú poškodené.


Ovládanie regulačného ventilu Celý regulačný ventil pre riadenie celého zariadenia kontroluje celý regulačný ventil zariadenia na riadenie celého regulačného ventilu zariadenia na riadenie celého dodávky plynu a rozhrania pre odstavenie ciest a vypnutie cestnej komunikácie, vypínač, plyn a výfuk okamžitý spínač Plynulý chod stroja je bezpečnejší.

5) prostredníctvom otvárania a zatvárania na ovládanie lisovania alebo odsávania tlakovej nádoby

6) Elektromagnetický ventil: jeho otváraním a zatváraním na ovládanie činnosti kombinovaného ventilu

7) Tlmič hluku: odvzdušnite a odstráňte hluk vzduchu

8) Guľový ventil: riadenie dodávky plynu v tryskacom stroji

9) Guľový ventil: riadenie zvyšuje prívod vzduchu

10) filtračná trubica: prachový filter.

11) odlučovač oleja a vody: zdroj vzduchu na filtráciu vody.

12) prachová trubica: uskladnenie prachu.

13): komponenty na podporu pieskovania.

14) Guľový kohút: pre vodovodný filter je vodotesný.

15) pieskový ventil: nastavte tok piesku pieskovacieho stroja. Umiestnený v spodnej časti nádrže, môžete nastaviť pomer miešania vzduchu a piesku, aby bol najlepší stav postreku.