CNC profil automatické lisovanie stroj, dôležitý hrdina moderného spracovateľského priemyslu!


t01db148c85a7a476b6.jpg1923215712.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profil automatické vŕtanie je nový typ zariadenia pre automatické spracovanie, ktoré môžu byť v rôznych materiáloch štvorcové trubice, rúrky, tvarované trubice spracovanie polovice otvoru alebo plný otvor, prostredníctvom výmeny formy môžu byť spracované Rôzne špecifikácie a tvar otvoru, môžu byť spracované plot, dvere kvety, police a ďalšie potrubia, široko používaný v modernej spracovateľského priemyslu.

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profil automatické vrtné stroje veľkým počtom výrobcov pro-Lai, by sa mala pripísať jeho vynikajúce výkonové charakteristiky.


Po prvé, multifunkčné. Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profil automatické vŕtacie stroje môžu byť ľubovoľnej veľkosti, akýkoľvek materiál na potrubí tvorí rad ľubovoľného tvaru otvoru, stenu rúr môže byť akákoľvek hrúbka, vzdialenosť stredovej vzdialenosti možno nastaviť.

Po druhé, vysoká presnosť. Vŕtačka je riadená programovacím programom CNC obrábacieho centra a obrábaný otvor je plochý a vzdialenosť v strede je presná.

Po tretie, ľahko ovládateľný. Celý stroj využíva mikropočítačové ovládanie, ľahko sa učí.

Po štvrté, veľmi efektívne. Zariadenie v jednotke času na splnenie požiadaviek veľkého počtu otvorov, účinnosť je oveľa vyššia ako tradičné razník.

Po piate, nízke náklady. CNC profil automatický vŕtací stroj rezací nástroj s nízkou spotrebou energie, automatická prevádzka viac ušetriť veľa pracovných síl, náklady na spracovanie potrubia výrazne znížené.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd CNC profil automatické vŕtanie je jedným z priemyselných pokročilé automatické dierovacie zariadenia, jeho funkcia, vysoká presnosť, nízke náklady, pre spracovanie rúr priniesol veľké pohodlie, v skutočnosti, moderné Dôležitým prispievateľom spracovateľského priemyslu.