Filtračný filter proti prachu Ako efektívne odstraňovať prach?


x1_1.1377139735_600_450_110010.jpg

Po prvé, pod filtrom zariadenia na zachytávanie prachu je druh zariadenia na odstraňovanie prachu?


Zariadenie na zhromažďovanie prachových filtrov na rozlíšenie slov do mnohých modelov, filtračná kazeta musí byť vyrobená do veľkého počtu modelov, náklady na náklady priateľov zákazníka podľa veľkosti vzduchu, aby sa dizajn.

Ak je povaha filtračného prvku z filtračného prachového filtra dôležitým faktorom pri určovaní, ktorý typ prachového filtra je vhodný na ošetrenie prachu. Za normálnych okolností filtračný filter z polyesterového vlákna je viac, vysoká teplota nie je príliš vysoká. Všeobecná teplota teploty nižšia ako 100 stupňov Celzia. Samozrejme, že sú špeciálne materiály s vysokou teplotou, ale náklady sú príliš vysoké na to, aby boli nevhodné. Samozrejme, ak máte špeciálnu požiadavku, môžeme sa stretnúť so spoločnosťou Qingdao Puhua Heavy Machinery Co., Ltd.

Ale jedinou nevýhodou je, že ak potrebujete špeciálny materiál filtračnej náplne, pravdepodobne bude potrebovať príslušenstvo na nákup. Vo výrobnom pláne môže byť viac ako obyčajné vybavenie zberača prachu v dlhšej dobe konštrukcie.


1342151652615.jpg


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd Aké sú výhody filtrov prach zberač zariadenia?


1 podľa podmienok požiadaviek na životné prostredie kombinácie modulov 2 m3 / h nad objemom vzduchu.

2, dotykový displej PLC automatické ovládanie, ľahko sledovať pracovný stav.

3, vonkajšieho ventilátora obsadeného krabicou sa môže výrazne zvýšiť objem vzduchu.

4, filter automaticky čistenie online, nie je potrebné zastaviť hostiteľské ďalšie operácie, keď saturácia povrchu filtra a odpor voči určitej prípustnej hodnote, keď sa vstrekovací ventil automaticky otvorí, av hostiteľskom pracovnom procese zase na samotnej filtračnej jednotke späť fúka čistá.

5, vnútorné použitie vysokoúčinnej filtračnej vložky ako filtračného prvku, odolnosť proti vlhkosti, vysoká pevnosť, výrazne zvýšila manipulačnú kapacitu.

6, dobré tesnenie, kompaktná konštrukcia, voľný sekundárny prach, úsporná plocha.

7, s dlhou životnosťou bez častého výmeny komponentov filtra, až do piatich rokov bez údržby, takže zberač prachu je vždy v dobrom prevádzkovom stave.

8, stlačený vzduch automaticky vyfúknutý, účinná regenerácia filtračného materiálu, bez fenoménu pasty, nízke straty tlaku, zníženie spotreby energie ventilátora a úspora energie.

9, submikronový filter, nemôže byť priamo vypustený žiadny komín.

10, dovoz vstrekovacieho ventilu, jeho životnosť viac ako 1 milión krát, spotreba stlačeného vzduchu šetriaca energiu, v porovnaní s tradičným zberačom prachu môže byť vstrekovací tlak znížený o viac ako 30%.

11, použitie 1um nastaviteľného filtra, môže účinne zabrániť vdýchnutiu vody a oleja obsahujúceho častice trosiek (voliteľné).

ec95fda4e82298f68b3b363da43f8c89_310_0_max.jpg

Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd filter odstraňovanie prachu účinok ako?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd filter prach zberača je súčasná účinnosť odstraňovania prachu zariadenia na odstraňovanie prachu, filter, vstrekovací ventil, riadiaci systém používajú svetoznáme dovážané výrobky. Filtračný prvok používajúci metódu polyesterového peritoneálneho spaľovania a stane sa superfilmom, účinnosť filtrácie submikrónových častíc až 99,99%, prach vyfukovaný stlačeným vzduchom na obnovenie filtra, riadiaci systém pomocou rozhrania človek-stroj, môže dosiahnuť automatické riadenie.


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd filter prach zberač je, ako princíp návrhu?


Qingdao Puhua Heavy Machinery Co, Ltd Ekologický filter zberač prachu unikátny dizajn, od drezu box po vertikálnej konštrukcie, jednoduché oddelenie údržby sa snaží zjednodušiť jeho údržbu, tak, že výmena filtra bezpečnejšie, rýchlejšie a ľahšie. Pretože prachová jednotka má dlhú životnosť a vynikajúcu kapacitu na zber a čistenie prachu, aby sa zabezpečila dlhá prevádzka, ale keď je potrebné vymeniť filter, je možné demontovať rýchle, jednoduché alebo rovnomerné nástroje a facelift.


Pri normálnej prevádzke, ako napríklad: gravitácia, inerciálna sila, zrážka, elektrostatická adsorpcia, skríning a tak ďalej. Prachový vzduch z hornej časti vstupu do filtračného filtra prachu, väčšie prachové častice vďaka prierezovej ploche sa zvyšuje, rýchlosť vetra a zlepšuje priame osídlenie, menšie prachové častice cez filter. Prach je zachytený mimo filtračnú kazetu, vyčistite vzduch cez stred kazety do komory s čistým vzduchom a potom výpustom vytekaním ventilátora. Pokiaľ filter pokračuje, prach a prach na povrchu filtračnej vložky vzrastajú a ako filter naďalej stúpa, ovládanie v pevnom stave bude manipulovať solenoidový ventil na otvorenie vzduchového membránového ventilu a vysokotlakový vzduch bude prúdiť priamo do Vybrať filter centrum, prach zozbieraný na povrchu filtra čistenie jasné, takže regenerácia filtra filtra. Prach je s hlavným prietokom vzduchu a pod pôsobením gravitácie do prachového vedra. Cyklus, nepretržitá filtrácia, takže zariadenie je nepretržite zaručené.