Iránski zákazníci objednali tri zariadenia z Qingdao Puhua

Medzi hlavné produkty Qingdao Puhua ťažkého priemyslu patrí tryskacie stroje, piesok otryskávacia miestnosť, CNC revolverové dierovacie stroje, CNC dierovacie stroje pre hrubé dosky, CNC lisovacie brzdy, strihacie stroje, a tak ďalej. Spoločnosť začala s medzinárodným podnikaním od roku 2009, už exportovala viac ako 60 krajín.

SE3510.jpg

Nedávno, iránsky zákazníci navštívili našu spoločnosť , zaujímajú sa o naše CNC revolverové dierovacie stroje, náš inžinier podrobne predstavil našu spoločnosť a strojové zariadenia , tiež oznámila niekoľko otázok so zákazníkmi.

FCD39DEA530DBDCC7462A8C65C914E41.jpg

Náš inžinier vedie zákazníkov k návšteve našej dielne, sú spokojní s prostredím našich stránok a spracovaním detailov. Sú šokovaní, keď nám ich inžinier povedal, že vyrábame špeciálny CNC dierovací stroj s hrúbkou do 25 mm.

New design of AMD-357.jpg

Zákazníci mali veľký záujem, keď ich náš inžinier povedal, že zlepšujeme našu technológiu a vzhľad pre náš CNC dierovací stroj, radi náš nový dizajn, keď im ukážeme nové vybavenie.

IMG_0409_副本.jpg

Po návšteve spoločnosti dva týždne objednávateľ objednal s nami tri hydraulické CNC revolverové dierovacie stroje. Výška tejto zmluvy je približne 220 000 dolárov.


Teraz vyrábame tieto zariadenia pre zákazníkov. Potom dodávame zariadenie iránskemu zákazníkovi a pošleme inžiniera, aby nainštaloval a ladil stroj.