Moja spoločnosť oceľové rúrky vonkajšie steny shot výbušný stroj vybavenie Popis

Oceľové potrubia Popis vonkajšieho otryskového otryskávacieho stroja


741235971330309_副本.jpg

Oceľové rúrky vonkajšie steny strieľal trhací stroj

Zariadenie používajúce elektromagnetické riadenie rýchlosti, vysokorýchlostné napájanie a odosielanie, aby sa zaistilo, že zábery obrobku boli úplne vylepšené.Zariadenie sa používa na plytké navrhovanie, inštaláciu a údržbu.


Použitie odstredivého tryskacieho stroja s veľkými tryskami (Swiss + GF + · DISA Blasting Technology) výrazne zlepšuje účinnosť čistenia, môžete dosiahnuť uspokojivú čistiacu kvalitu.


S prijímajúcou násypkou na pilulky a šnekovým dopravníkom na zber obrobku roztrúsených záberov.


Doba tryskania s kumulatívnou funkciou časovania na vedenie náhradných čistiacich nožov a iných opotrebovaných častí.


Simulované mapy projektilov (vrátane počtu modelov trysiek, určenie počtu a umiestnenia priestorového usporiadania atď.) A úplné výkresy tryskacieho stroja sú úplne založené na CAD. Výber a usporiadanie tryskacích strojov je rozumnejšie. Zlepšiť využitie projektilov a produktivitu práce, zabezpečiť čistiaci účinok, znížiť opotrebenie telesnej stráže.


ZGMn13 čisté vnútorné použitie na ochranu, používanie špeciálnych matice pevná matica, náhradné jednoduché a pohodlné, dlhá životnosť, výbušné zariadenie je v súčasnosti najlepšia doska na ochranu tela miestnosti.


Separátor používajúci technológiu oddeľovačov typu BE od spoločnosti USA, dobré oddelenie.


Systém riadenia projektilov pomocou nášho vlastného výskumu a vývoja plynovo riadeného ventilu, jednoduchý a spoľahlivý.

711704436089706.jpg

Ocelové trubice strieľal tryskacie stroje zloženie a štruktúra:


Vonkajší trhací stroj je nový typ tryskacieho zariadenia. Skladá sa z prednej prílohy miestnosti, čistiacej miestnosti, zariadenia na tryskanie, zadného úložného priestoru, čistiaceho systému na recykláciu guľového materiálu, valčekového dopravníka, plošinového rebríka, systému na odstraňovanie prachu a elektrickej kontroly. Časť kompozície (pozri hlavný plán). Zariadenia na zváranie doskových častí stroja boli natreté, aby sa zlepšili protikorózne vlastnosti a adhézia laku.