Saudskí zákazníci objednali štyri zariadenia od Qingdao Puhua

Dvaja zákazníci zo Saudskej Arábie navštívili našu továreň minulý mesiac, zaujímajú nás naša strela, pieskovisko, miestnosť na maľovanie a sušiareň.


Naši inžinieri a predajcovia predstavili firmu, majú veľký záujem, keď zákazníci vedia, že sme už vyviezli viac ako 60 krajín.


Následne náš inžinier podrobne predstavil náš dizajn, ktorý bol navrhnutý podľa požiadavky zákazníka , odpovedať aj na niektoré otázky, ktoré zákazníci zaujímajú. Zákazníci sú veľmi spokojní s našou inžinierskou technológiou a dizajnom.

Náš inžinier vedie zákazníkov k návšteve našej dielne, sú spokojní s prostredím našich stránok a spracovaním detailov. Sú šokovaní, keď nám ich inžinier povedal, že vyrábame špeciálny CNC dierovací stroj s hrúbkou do 25 mm. Tiež sa zaujímajú o CNC dierovacie stroje a povedali nám, že zostaneme v kontakte s ďalším projektom.

Po diskusii o technológii a cenách sa zákazníci rozhodli a objednali štyri zariadenia od našej spoločnosti, tryskacie stroje, pieskovacie miestnosti, miestnosť na sušenie suchého typu a sušiarne. Suma tejto zmluvy je viac ako 300 000 dolárov. Zákazníci mi povedali, že navštívili ďalších štyroch spoločností, ale vybrali nás, sme veľmi hrdí na to, že sme od konkurencie vynikli.

 

Teraz vyrábame tieto zariadenia pre zákazníkov.

Sand blasting room 01.jpg

Sand blasting room 02.jpg

SE3510.jpg

New design of AMD-357.jpg

mmexport1463040892769.jpg