QH69 Válcový dopravník H Beam Shot Blasting Machine Profesionálny výrobca

QH69 Válcový dopravník H Beam Shot Blasting Machine Profesionálny výrobca
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Stroj na otryskávanie valcovým typom na čistenie obrobku


Vlastnosti:

1. Oceľová doska tryska stroj má tri druhy prejsť typ :

Vozový valec prechádza, vozík prechádza cez priechodok.

2. Sú široko používané v priemysle oceľových dosiek, oceľových konštrukcií, strojárskych strojov, mostov a tak ďalej. Pomocou tryskania môže odstrániť hrdzu, oxidové vrstvy, zváranú trosku a iné znečisťujúce látky a odstrániť silu namáhania povrchu.

3. Po tryskaní môže zlepšiť priľnavosť náteru s oceľou, zlepšiť kapacitu proti korózii, zlepšiť kvalitu a predĺžiť životnosť oceľovej konštrukcie.

4. Oceľové výstrely tryskané turbíny sa zhromažďujú , čistia sa pomocou kruhového systému a pokračujú v opätovnom použití na tryskanie turbín.

5. Kruhový systém toku pracovných procesov : oceľové výstreky tryskané turbíny sa zhromažďujú portrétnym šnekovým dopravníkom a dodávajú sa do výťahu vedierka, potom sa výťah vedierka zdvihne do oddeľovača typu umývania vzduchu.

6. Po oddelení sa prach a rozbité oceľové zábery odstránia z oceľových záberov a dobré oceľové zábery vstúpia do zásobníka.


201512151117460079956.png

Ak hľadáte nové qh69 valčekový dopravník h lúča tryskacie stroje profesionálny výrobca na predaj, továrenská cena, značka, vyrobené v Číne, horúce predaj, priamy predajca a zámorí qh69 valčekový dopravník h lúč tryskacie stroje profesionálny výrobca profesionálny výrobca, dodávateľ a továreň, neváhajte nás kontaktovať, sme vždy na vaše potreby z CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA qh69 valčekový dopravník h lúč výstrel tryska profesionálny výrobca. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie