Valčekové typu tryskanie stroj na čistenie obrobku

Valčekové typu tryskanie stroj na čistenie obrobku
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Valčekové typu tryskanie stroj na čistenie obrobku


Q69 tryskanie stroj sa skladá z automatické zaťaženia a vykladanie systém (voliteľne), valčekové dopravníky systém (vstupné valčeky, valce výstup a vnútri roller), tryskanie komory (komorový rám, ochrana lineárne, shot, tryskanie turbíny, brúsne dodávky zariadenia), Brúsne obehový systém (separátor, vedierko Výťah, šnekového dopravníka), brúsne súbornej jednotky (prispôsobené), systém zberu prachu a elektrický riadiaci systém.

Roller tryskanie stroj môžete čistiť oceľového plechu, môžete prispôsobiť veľkosť primeraného vybavenia podľa požiadaviek zákazníka.

201512151117460079956.png

Ak hľadáte nový valec typ tryskanie stroj na čistenie obrobku pre predaj, továreň cenu značky, vyrobené v Číne, horúce predaj, priamy predajca a zámorských valčekové typu tryskanie stroj na čistenie obrobku z profesionálny výrobca, dodávateľ a továreň, neváhajte a kontaktujte nás, sme vždy na vašich potrieb CE, prispôsobené, profesionálne, konkurenčné, vysoká presnosť, nové a kvalitné, a PUHUA valec typu strela tryskacie stroj na čistenie obrobku. A Vitajte na veľkoobchodných produktov s dobrou kvalitou a profesionálny dizajn od nás.
Vyšetrovanie