Rotor Sand Blaster Machine

Rotor Sand Blaster Machine
Chat teraz
Podrobnosti o produkte

Rotor Sand blaster Machine

popis

V šasi stroja boli nainštalované škrabky a dva vysokorýchlostné rotory s čepeľou. podvozok sa otáča v smere hodinových ručičiek, rotor a škrabák sa otáčajú proti smeru hodinových ručičiek. Rýchlosť rotora je vyššia ako rýchlosť šasi. Vzhľadom k tomu, že podvozok a rotor majú opačný pohyb a rýchlosť je odlišná, piesok šasi dosahuje rozdielne rýchlosti. Pieskové zrná produkujú zodpovedajúcu treciu silu a šmykovú silu, čo spôsobuje rozbitie, miešanie, rozbitie. Tento druh stroja sa nielen mieša s vysokou účinnosťou a piesok po zmiešaní má dobrú kvalitu.

použitie

Väčšinou sa používa pre odlievanie dielňa piesok zmiešané, buď zmiešaný jednoduchý stroj piesok piesok môže byť zmiešaný suchý film piesku, tvrdý piesok, povrch piesku a jadro piesok, sklo, keramika, žiaruvzdorné materiály, atď môžu byť použité aj priemysel zmiešaný rôzne prášok, granulárnych materiálov.

Technické parametre

položka


S1420S

S1425E

Priemer disku

mm

φ2000

φ2500

Kŕmenie množstvo jedenkrát

kilogram

1500

3000

produktivita


40

90

Sila škrabania

kw

37

90

Výkon motora rotora

kw

2 * 18,5

2 * 37

Hodnotenie rotorového motora

rpm

34.5

26

Otáčky rotora

rpm

270

350


Ak hľadáte nový rotor piesok blaster stroj na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, hot predaj, priamy predajca, a zámorské rotor piesok blaster stroj od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, neváhajte nás kontaktovať, my sú vždy podľa vašich potrieb CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoko presné, nové a dobrej kvality a PUHUA rotorový pieskovací stroj. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie