Pieskovanie

Pieskovanie
Chat teraz
Podrobnosti o produkte
Popis produktu
Pieskovacia miestnosť sa používa hlavne na manipuláciu s veľkými časťami alebo konštrukciami špeciálnych a zložitých dielcov, na dosiahnutie povrchovej čistenia hrdze, na zvýšenie priľnavosti medzi obrobkom a povlakom a ďalšími účinkami. Postrekovacia pištoľ umiestnená v miestnosti na pieskovanie môže čistiť povrch častí pomocou stlačeného vzduchu ako sily, kovového abrazívneho prostriedku ako piesku.

Obrobok sa prepravuje pomocou vozíka a brúsny materiál sa môže automaticky triediť a automaticky odstrániť.dvere
Servisné dvere sú zabudované v zváraných profiloch a majú uzatváranie v oceľových plechoch a sú vnútorne potiahnuté gumou odolnou voči abrázii. Exkluzívny uzatvárací systém zabraňuje strate abrazívnych materiálov a umožňuje bezproblémové zatváranie dverí. Voliteľne môžu byť dodané dve dvere (miestnosť typu tunel) a jedna dvere pre obsluhu. Snímače pripojené k dverám automaticky prerušia tryskanie, keď je jeden z nich otvorený.
svietidlá
Každá konštrukcia a polohovanie LED svietidiel umožňuje maximálne využitie svietivosti. Upevňovací systém umožňuje ľahké odstránenie, údržbu.
Pracovné komory
Vstavané farebné oceľové dlaždice sú modulované tak, aby uspokojili akýkoľvek rozmer vo výške, šírke a dĺžke. Vo vnútri (okrem stropu) sa nachádza gumový povlak, ktorý chráni pred abráziou a pomáha pri akustickej izolácii.
Horizontálna preprava brúsneho materiálu
Tento systém spája pohon stohovacích vozíkov, ktoré vedú brúsny materiál do stredu pracovnej komory, kde sa zhromažďuje pomocou skrutkového dopravníka (v niektorých prípadoch pomocou pásového dopravníka), ktorý vedie abrazívny materiál až k nohe vedra výťah (čistič brúsnych materiálov). Na celom podlahovom povrchu je mriežka pokrytá perforovanou doskou, ktorá si zachováva väčšie nečistoty alebo dokonca malé časti, ktoré môžu náhodne klesnúť na podlahu. Tento jedinečný systém, ktorý používa CMV, vyžaduje oveľa menší inštalovaný výkon ako ostatné systémy vďaka koeficientu trenia (opotrebeniu), ktorý je v tomto systéme omnoho menší.
Ovládací panel
Pripevnený na tienenom skrinke má tepelnú ochranu a blokovanie motorov, čo znemožňuje ich pripojenie v nesprávnom poradí. Voliteľne sa dodáva s PLC na automatické riadenie zariadenia. Spĺňa najdôležitejšie medzinárodné štandardy, medzi ktoré patrí aj 60204-1 EHS. Ak hľadáte nové kabíny na pieskovanie na predaj, továrenské ceny, značka, vyrobené v Číne, predaj za tepla, priamy predajca a zámorské pieskovanie kabíny od profesionálneho výrobcu, dodávateľa a továrne, neváhajte nás kontaktovať, my sme vždy podľa vašich potrieb CE, prispôsobené, profesionálne, konkurencieschopné, vysoko presné, nové a kvalitné a PUHUA pieskovacia kabína. A vítame veľkoobchodné produkty s dobrou kvalitou a profesionálnym dizajnom od nás.
Vyšetrovanie